درباره هستی گشت

۱ · وقت سفارت آمریکا و پیکاپ ویزا 

 

در این بخش میتوانید اطلاعات مفیدی جهت وقت سفارت آمریکا از آنکارا یا دبی و همچنین مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ ویزا از آنکارا یا دبی را ملاحظه بفرمایید. همچنین میتوانید مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت آمریکا را مشاهده کنید.

۲ · وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزا 

 

در این بخش میتوانید اطلاعات مفیدی جهت وقت سفارت کانادا از ابوظبی یا آنکارا و پیکاپ ویزا از آنکارا را ملاحظه بفرمایید. همچنین میتوانید مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا را مشاهده کنید.

۳ · بیمه نامه مسافرتی 

 

تمامی مسافران در سفر های چند روزه و یا سفر های بلند مدت خود نیازمند بیمه نامه مسافرتی می باشند زیرا بیمه نامه مسافرتی با در نظر گرفتن تمام نیازها و مشکلات احتمالی مسافران بهترین خدمات را با مناسب ترین هزینه در اختیار مسافران قرار می دهد.

درباره هستی گشت

آژانس هستی گشت در سال ۱۳۷۲ با عنوان دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با استعانت از خداوند متعال تاًسیس گردیده است . این آژانس در زمینه برگزاری مستقیم تورهای فرنگی ، گردشگری ، نمایشگاهی و همچنین صدور بلیت های داخلی و خارجی به کلیه مقاصد ، فعالیت خود را با به کار گیری روش های نوین مدیریتی ، تجارت گذشته ، رهنمودهای متولیان صنعت گردشگری و همراهی پرسنل مجرب و کارآزموده در جهت رضایتمندی مشتریان محترم آغاز کرده و به عنوان یکی از شناخته شده ترین دفاتر خدماتی در صنعت گردشگری تثبیت شده است .

 

آژانس هستی گشت با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ،به ارائه خدمات مسافرتی به هموطنان محترم پرداخته و همچنین با ارائه سرویس های رزرو آنلاین به آژانس های مسافرتی ، سهولت را در ارائه خدمات فراهم آورده و به عنوان یک تور اپراتور قوی در زمینه تولید و اجرای تور به بیش از ۶۰۰ آژانس مسافرتی ، خدمات گردشگری خود را ارائه می دهد .
ما بر این باور هستیم با استفاده از بهترین ایده ها و ارتقای توان علمی کارکنان خود در جهت رضایت مشتریان می توانیم برای ارائه خدماتی شایسته شان و منزلت هموطنان خود ، گام برداشته و در نهایت آرامش در سفر را به شما اطمینان می دهیم .

خط مشی کیفیت

هستی گشت با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری ، در راستای افزایش کارایی و بهره وری مجموعه ، بقا پایدار به عنوان یک لیدر در ارائه خدمات نوین و اثر بخش و جلب رضایت و اعتماد مشتریان و سایر طرفهای درون سازمانی و برون سازمانی ، اقدام به طرحریزی ، استقرار و توسعه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ۲۰۰۸ : ۹۰۰۱ISO نموده است و در این مسیربا همتی والا تحقق برنامه های ذیل را مد نظر قرار داده است :

  • توسعه بازار و افزایش سهم آژانس از مشتریان
  • افزایش میزان رضایت مشتریان و مجموعه های همکار
  • بهبود عملکرد فعالیتها و افزایش بهره وری
  • ارتقاء سطح مهارت ها و دانش و آگاهی پرسنل

در این راستا ، مدیریت ارشد آژانس با یاری کلیه همکاران نسبت به شناسایی ، تاًمین و حفظ کلیه منابع و امکانات لازم جهت تحقق این امراقدام نموده و خود را متعهد میداند تا بازنگری های دورهای منظم و حمایت از تداوم نیازمندیها ی طرح ریزی شده ، شرایط لازم را جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت مهیا سازد .

تورهای خارجی

6 شب و 7 روز

قیمت از 1/290/000 تومان

مشاهده تور

3 شب و 4 روز

قیمت از 1/190/000 تومان

مشاهده تور

6 شب و 7 روز

قیمت از 950/000 تومان

مشاهده تور

4 شب و 5 روز

قیمت از 850/000 تومان

مشاهده تور