حافظ مصطفی برند قدیمی و محبوب ترکیه ای ها

حافظ مصطفی رستوران و قنادی معروف استانبول است که همیشه یکی از مقصد گردشگران ایرانی برای خرید سوغات است. رستوران حافظ مصطفی یکی از بهترین رستوران های استانبول است که شهرت جهانی دارد. کمتر کسی پیدا می شود که به استانبول برود و به این رستوران سر نزند یا حداقل شیرینی خوش طعم و خوشمزه آن را نچشد. راحت الحلقوم های حافظ مصطفی حکم گز کرمانی خودمان را دارد که هیچ جای دنیا مشابه آن را نمی توان یافت. این شیرینی در بسته بندی های بسیار شیک با انواع طعم ها به فروش می رسد و به عنوان یکی از بهترین سوغات های استانبول به شمار می رود. راحت الحلقوم های حافظ مصطفی با مغز پسته پر شده اند و شیرینی دلنشینی دارند که دل را نمی زند. این طعم به حدی خوشایند است که دلتان می خواهد یک جعبه کامل از آن را نوش جان کنید. شک نکنید که بهترین سوغاتی استانبول یک بسته باسلوق، راحت الحلقوم یا باقلوای ترکیه ای حافظ مصطفی خواهد بود.

شیرینی حافظ مصطفی
رستوران حافظ مصطفی جزو ۳ رستوران برتر استانبول است که با انواع غذاها و دسرها پذیرای مهمانان است. اگر به این رستوران رفتید، دسرهای معروف آن را امتحان کنید و حتما باقلوای ترک حافظ مصطفی را خریداری کنید. خوردن یک فنجان قهوه ترک در رستوران حافظ مصطفی تجربه بی نظیری برای گردشگران خارجی خواهد بود.
شیرینی ها و ژله های تازه حافظ مصطفی نیز زبانزد تمام شهر است. رستوران حافظ مصطفی اغلب شلوغ است به همین دلیل تمامی اجناس داخل مغازه تازه تازه است.

رستوران حافظ مصطفی

اختصاصی هستی گشت