وب سایت گردشگری هستی گشتوب سایت گردشگری هستی گشت

با انجام عمل ثبت نام تمامی قوانین و مقررات مربوط به وب سایت هستی گشت را می پذیرم

در حال حاضر عضو هستید؟

وب سایت گردشگری هستی گشتوب سایت گردشگری هستی گشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل آسیا آنتالیا

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ترکیه
آنتالیا
5 شب
100 %

درباره هتل آسیا آنتالیا

هتل آسیا آنتالیا، Asia Hotel، به اندازه ی ۶ دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل ۳ ستاره که بر ساحل دریا ی مدیترانه قرار گرفته است، شامل اتاق های مجهز به تهویه هوای مطبوع، یک استخر روباز به همراه سرسره، و یک حمام ترکی می شود. ساحل شنی در ۳۵۰ متری هتل آسیا واقع شده است.

سونا و بدنسازی، از دیگر تسهیلات هتل آسیا محسوب می شوند. مهمانان می توانند برای تمدد اعصاب، درخواست ماساژ بدهند.

اتاق های هتل آسیا به تلویزیون و مینی بار مجهز هستند. همه ی اتاق ها دارا ی بالکن بوده و برخی از آن ها چشم اندازی از استخر ارائه می دهند.

رستوران اصلی هتل آسیا غذا های ترکی و بین المللی را به صورت سلف سرویس در وعده های صبحانه، نهار و شام سرو می کند. می توانید در کافه ی هتل آسیا از صرف انواع نوشیدنی های گوارا لذت ببرید.

مرکز شهر کمر در ۱۵ کیلومتری و مرکز شهر آنتالیا در ۲۵ کیلومتری هتل آسیا قرار گرفته اند. فرودگاه آنتالیا به اندازه ی ۵۵ دقیقه سواری با هتل آسیا فاصله دارد.

سیاست های هتل آسیا آنتالیا

100%

امکانات رفاهی هتل آسیا آنتالیا

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

سوالات متداول

ل

زمانی که مبلغ رزرو هتل به حساب ایران بوکینگ واریز می شود، ما درخواست رزرو اتاق مورد نظر شما را برای هتل ارسال می کنیم. با ارسال درخواست از طرف ما، طبق قراردادی که با هتل داریم، رزرو قطعی انجام می شود و اتاق به مسافر اختصاص می یابد. در صورتی که هر زمانی مسافر قصد کنسل کردن داشته باشد، حتی چند دقیقه بعد از ثبت رزرو، طبق قراردادی که با هتل داریم برای ما جریمه در نظر گرفته می شود و حسابداری هتل، در صورتحساب آینده ما آنرا منظور می کند و باید این مبلغ جریمه را به هتل پرداخت کنیم. ما با روابط دوستانه ای که با هتل داریم نهایت سعی خود را می کنیم که این جریمه کمترین مقدار ممکن حتی کمتر از قرارداد باشد اما در نهایت تصمیم با هتل است.لغو رزرو نهایی کمتر از 72 ساعت قبل از تاریخ رزرو امکان پذیر نبوده و مبلغی مسترد نخواهد شد و کل مبلغ بعنوان خسارت NoShow کسر می گردد چون احتمال اینکه هتل بتواند آن اتاق را به شخص دیگری بفروشد بسیار پایین است و جزو ضرر هتل می شود.

هتل آسیا آنتالیا آنتالیا, ترکیه

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی