وب سایت گردشگری هستی گشتوب سایت گردشگری هستی گشت

با انجام عمل ثبت نام تمامی قوانین و مقررات مربوط به وب سایت هستی گشت را می پذیرم

در حال حاضر عضو هستید؟

وب سایت گردشگری هستی گشتوب سایت گردشگری هستی گشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل کروانسرای لارا آنتالیا

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
5 ستاره
ترکیه
آنتالیا
5 شب
100 %

درباره هتل کروانسرای لارا آنتالیا

هتل کروانسرای لارا آنتالیا، Kervansaray Lara Hotel، به اندازه ی ۹ دقیقه پیاده روی از ساحل قرار گرفته است. این اقامتگاه ساحلی ۵ ستاره ساختاری به شکل U و معماری پیچیده و مینیمالیستی دارد. تمامی اتاق های کروانسرای لارا مجهز به بالکنی با چشم انداز دریا ی مدیترانه و ساحل خصوصی ۱۱۰ هزار متر مربعی ( حدودا ) هتل هستند. فاصله ی فرودگاه آنتالیا با هتل ۱۰ کیلومتر است.

اتاق های هتل کروانسرای لارا دکوراسیونی مدرن دارند و نورگیر می باشند. یک صندلی راحتی چرمی و یک تلویزیون صفحه تخت داخل هر اتاق قرار گرفته اند. مینی بار داخل اتاق هر روز تمدید می شود.

اسکله ی خصوصی هتل کروانسرای لارا از ساحل هتل تا درون دریا ی مدیترانه امتداد پیدا کرده است. همچنین یک کافه ی ساحلی مسقف در کروانسرای لارا وجود دارد که مهمانان می توانند روی کاناپه هایش نوشیدنی صرف کنند و به استراحت بپردازند.

هتل کروانسرای لارا برای مهمانان کوچکش دنیایی ویژه شامل شهربازی، کلوب کودکان با برنامه های هیجان انگیز و استخری با چندین سرسره آبی پدید آورده است. استخر هایی مجزا نیز برای بزرگسالان وجود دارند.

علاوه بر انواع ورزش های آبی، هتل کروانسرای لارا برای مهمانانش زمین های فوتبال، تنیس و مینی گلف تدارک دیده است. همچنین، مهمانان می توانند در مرکز آبگرم، جکوزی، سونا و حمام ترکی هتل به استراحت بپردازند.

غذا خوری های سفارشی هتل کروانسرای لارا غذا های مدیترانه ای، لاتین و شرقی سرو می کنند. یک غذا خوری سلف سرویس نیز در هتل قرار گرفته است.

 

سیاست های هتل کروانسرای لارا آنتالیا

100%

امکانات رفاهی هتل کروانسرای لارا آنتالیا

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

سوالات متداول

ل

زمانی که مبلغ رزرو هتل به حساب ایران بوکینگ واریز می شود، ما درخواست رزرو اتاق مورد نظر شما را برای هتل ارسال می کنیم. با ارسال درخواست از طرف ما، طبق قراردادی که با هتل داریم، رزرو قطعی انجام می شود و اتاق به مسافر اختصاص می یابد. در صورتی که هر زمانی مسافر قصد کنسل کردن داشته باشد، حتی چند دقیقه بعد از ثبت رزرو، طبق قراردادی که با هتل داریم برای ما جریمه در نظر گرفته می شود و حسابداری هتل، در صورتحساب آینده ما آنرا منظور می کند و باید این مبلغ جریمه را به هتل پرداخت کنیم. ما با روابط دوستانه ای که با هتل داریم نهایت سعی خود را می کنیم که این جریمه کمترین مقدار ممکن حتی کمتر از قرارداد باشد اما در نهایت تصمیم با هتل است.لغو رزرو نهایی کمتر از 72 ساعت قبل از تاریخ رزرو امکان پذیر نبوده و مبلغی مسترد نخواهد شد و کل مبلغ بعنوان خسارت NoShow کسر می گردد چون احتمال اینکه هتل بتواند آن اتاق را به شخص دیگری بفروشد بسیار پایین است و جزو ضرر هتل می شود.

هتل کروانسرای لارا آنتالیا آنتالیا, ترکیه

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی