۱۵ کار جالبی که در سفر به بالی می توانید انجام دهید!

شاید به ذهنتان هم نرسد که در بالی علاوه بر دیدن جاذبه های گردشگری آن چه کارهای جالب دیگری می توانید انجام دهید. شنا با کوسه ها، تماشای جشنواره ها، خوردن آب چشمه غار فیل و گل بازی تنها بخشی از کارهای مهیجی است که در بالی می توان انجام داد.

جزیره هوکایدو شمالی ترین جزیره ژاپن

چرا به هوکایدو سفر کنیم؟ جزیره هوکایدو دومین جزیره بزرگ ژاپن است که به دلیل دارا بودن جاذبه های متنوع، مقصد گردشگری بسیاری از سفر دوستان شده است. در هوکایدو می توانید دریاچه قلبی شکل را که به صورت طبیعی ایجاد شده است ببینید و در جشنواره برفی هوکایدو شرکت کنید. در تابستان و پاییز هم تماشای طبیعت زیبای هوکایدو، بی شک شما را انگشت به دهان می گذارد. تصاویر این جزیره زیبا را ببینید.

جاذبه های گردشگری بالی +تصاویر

بالی اندونزی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان است که با داشتن سواحل زیبا و معابد بی نظیرش، پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. در بالی می توانیددر زیر آب قدم بزنید، در میان جنگل هایش دوچرخه سواری کنید، در پارک آبی بزرگش آب تنی و در شالیزارهای پلکانی اش عکاسی کنید. تصاویر بالی را در ادامه مطلب ببینید.

دیدنی های سنگاپور را به هیچ عنوان از دست ندهید!

با اینکه سنگاپور شهری در قلب آسیا است اما سازه های مدرنی به سبک اروپا دارد. هتل مارینا بی سندز سنگاپور یکی از گران ترین هتل های جهان است که هزینه یک شب اقامت در آن بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. تصاویر سنگاپور را در ادامه مطلب ببینید.

روتنبرگ رویایی ترین شهر آلمان

روتنبرگ آلمان شهری است که به شهر افسانه ها شهرت دارد. بی دلیل نیست که به روتنبرگ شهر رویاها می گویند. زیبایی های این شهر رویایی را می توانید در میدان اصلی شهر تماشا کنید. موزه های روتنبرگ بازدیدکنندگان زیادی دارند و از این میان می توان به موزه کریسمس، موزه شهر سلطنتی و موزه جنایی اشاره کرد. موزه جنایی ترسناکترین موزه این شهر رویایی است. تصاویر روتنبرگ را در ادامه مطلب ببینید.

سفر ارزان به اروپا (راه های کاهش هزینه های سفر به اروپا)

سفر به اروپا به دلیل گرانی بیش از حدی که دارد، برای بسیاری از افراد تبدیل به یک رویا شده است. نگذارید هزینه های سفر به اروپا شما را از سفر منصرف کند. با راهکارهای ساده ای می توانید کاهش چشمگیری در هزینه های سفر به اروپا داشته باشید. هستی گشت شما را با روش هایی آشنا می سازد تا سفر ارزان به اروپا را تجربه کنید.

کلیسای نوتردام پاریس

کلیسای نوتردام پاریس، همان کلیسای معروفی است که در کتاب گوژپشت نوتردام ویکتورهوگو محل زندگی شخصیت اصلی داستان بوده است. این کلیسا یکی از برترین کلیساهای جهان است که ساخت آن دو قرن به طول انجامیده است. کلیسای نوتردام با شکل و شمایل ویژه اش، محلی است برای تازه عروس و دامادها که می خواهند عهد زندگی مشترکشان را ببندند. با کلیسای نوتردام پاریس بیشتر آشنا شوید.

۲۵ دانستنی جالب درباره ترکیه ای ها

حقایق جالبی که درباره ترکیه ای ها نمی دانید… ترکیه کشوری است که به دلیل نزدیکی به کشور عزیزمان، مقصد گردشگری بسیاری از ایرانی ها است. شاید تعجب کنید که بابا نوئل معروف در ترکیه به دنیا آمده و یا اولین کلیسای دست ساز در جهان در ترکیه قرار گرفته. جالب تر از آن رسم ترکیه ای ها هنگام خواستگاری است. دو فنجان قهوه برای عروس و داماد می گذارند تا در طول صحبت کردن کم کم از آن میل کنند. اگر به تفاهم رسیدند …

دیدنی های بارسلونا را با هستی گشت ببینید

بارسلونا شهر طرفداران فوتبال، شهر گیتاریست های شب زنده دار، شهر ساحلی مشهور با معماری های عجیب و غریب است. معماری هایی که در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود و فقط مختص این شهر است. خانه هایی که به اشکال منحنی ساخته شده اند تا با عقاید و افکار معمار معروف بارسلونایی هم خوانی داشته باشند. آنتونی گائودی با ساخت سازه های مدرن و عجیب خود، بدون استفاده از خط راست، بر این باور بود که در طبیعت خط راست وجود ندارد. از این رو خانه های خود را به اشکال منحنی می ساخت. با دیدنی های بارسلونا آشنا شوید.

با دیدنی های آتن، شهر تمدن کهن و تاریخ باستان آشنا شویم.

دیدنی های آتن را پیش از سفر ببینید آتن شهری است تاریخی، شهری سرشار از تمدن، شهری سرشار از معماری های باشکوه با معابدی که خدایان گوناگون دارد. بی شک با تماشای دیدنی های آتن به فیلم های امپراطوری و داستان های آن سفر خواهید کرد. هر چند جاذبه های تاریخی آتن بسیار است اما […]