زوریخ

راهنمای سفر به زوریخ

زوریخ

سوئیس

zurich-1-1

زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس و مرکز کانتون زوریخ می‌باشد. این شهر در شمال مرکزی سوییس، در دامنهٔ کوه‌های آلپ جای گرفته‌است. زوریخ، مهمترین قطب اقتصادی سوییس به شمار رفته و گاه از آن به عنوان پایتخت فرهنگی این کشور یاد می‌شود؛ حالﺁنکه پایتخت سیاسی سوییس، شهر برن است. زوریخ شهری با بهترین کیفیت زندگی در جهان شناخته می‌شود. این شهردر تاریخ ۲۸ شهریور سال ۱۳۹۴ بعنوان گرانقیمت‌ترین شهر جهان شناخته شد.

zurich-2-1zurich-3-1

خانه اپرا
این بنای زیبا متعلق به قرن ۱۹ ام است و از دلایل دیدن این خانه بزرگ اپرا اجراهای فوق العاده زیبای اپرایی است که در این سالن برگزار می شود، پس قبل از آمدن حتما بلیط را رزرو کنید تا دیدن یک اپرای خوب را از دست ندهید.

zurich-1zurich-2zurich-3
خانه اپرای زوریخ کوچکترین خانه های اپرا بزرگ جهان با حدود ۱۱۰۰ صندلی است.
در این اپرا برنامه بسیار متنوع ویژگی های نمایشنامه محبوب، خوانندگان مشهور و همچنین برای اولین بار مکرر، اجرای برای کودکان و بالهبرگزار میشود
خانه اپرای زوریخ یکی از بهترین در جهان است. در سال ۲۰۱۴، آن را بهترین و شرکت اپرا از سال در جوایز بین المللی اپرا اهدا شد. ۲۵۰ اجرای هر ساله برگزار شامل ستاره های بین المللی مانند سیسیلیا بارتولی، دیانا Damrau، جویس DiDonato، آنا Netrebko، امیلی مگی، نینا Stemme، استفان گولد، رنه پیپ، متی Salminen، کلاوس فلوریان وت و همچنین هادی مانند مارکو Armiliato، فابیو Luisi، کارلو ریزی و بسیاری دیگر.

شرایط آب و هوا
31°
25°
Fri
28°
Sat
20°
Sun
Weather from OpenWeatherMap

تورهای مرتبط

   نکته:   هیچ پستی برای نمایش وجود ندارد.